2023-2024 Güz Dönemi
12.09.2023

Değerli akademisyenler ve öğrenciler; 2023-2024 güz dönemi derslerine 01 Ekim 2023 tarihinden itibaren erişebilirsiniz, 1.sınıf öğrencileri uzemoys.ogu.edu.tr ye girmek için NETYETKİ şifresi oluşturmaları gerekmektedir, NETYETKİ oluşturmak için aşağıdaki yardım vidoesundaki adımları takip ediniz.

UZEMOYS

GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 

Kullanıcı adı: Sicil No/Öğrenci No

Şifre: Netyetki Parolası

Giriş yapmak için üniversitemizin Ortak Kimlik Doğrulama sisteminde kullanılan Öğrenci No/Sicil No ve Parola (Netyetki girişi) kullanılmaktadır. Ortak Kimlik Doğrulama Sistemi (Netyetki) parolaları Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından tanımlanmaktadır. Eğer şifrenizi unuttuysanız veya yeni şifre almak istiyorsanız lütfen şifremi unuttum linkine tıklayınız:

UZEMÖYS'de kayıtlı e-posta adresinizi mutlaka güncelleyiniz!  Bildirimler için e-posta adresinin güncellenmesi için tıklayınız:

UZEMÖYS’de dersler hakkında bildirimleri takip etmek için kayıtlı e-posta adresinizi mutlaka güncelleyiniz. Bunu yapmak için, https://uzemoys.ogu.edu.tr/ adresinde giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda bulunan “Hesap” butonuna tıklayınız, açılan pencereden “Ayarlar” linkine tıklayarak gelen sayfanın sağ üst kısmında “İletişim Yolları” “E-Posta Adresleri” bölümünden bu düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Canlı Dersler

Canlı dersler için öğretim elemanlarımız UZEMÖYS içerisinde Canlı Ders sistemi ve UZEMÖYS dışındaki platformları (örn. MS Teams, Zoom, vb.) kullanabilmektedir. Canlı derslerinizin yapılacağı platformu ve saatlerini öğrenmek için her ders için UZEMÖYS üzerinden yapılan duyuruları takip edebilir veya dersin öğretim elemanı ile irtibata geçebilirsiniz.