ÖNEMLİ DUYURU
20.03.2020

 

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ile yürütülen dersler;

Yabancı Diller Yüksek Okulu hazırlık öğrencileri https://uzemoys.ogu.edu.tr adresinden giriş yapacaklardır. Bu siteye giriş için kullanıcı adı yerine öğrenci numaranızışifreniz için ise 2019 yazdıktan sonra tc kimlik numaranızın ilk 6 hanesini yazmanız gerekmektedir. Uzemoys için ilgili kullanım klavuzuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dönem başında uzaktan eğitim yoluyla başlamış olan İngilizce-2, Aiit-2 ve Türk Dili-2 dersleri de https://uzemoys.ogu.edu.tr adresinden devam edecektir. Diğer yüz yüze devam eden Aiit-2 ve Türk Dili-2 dersleri ise http://esogudys.ogu.edu.tr/platindys adresinden asenkron olarak devam edecektir.

Eğer uzemoys.ogu.edu.tr için kullanıcı adı ve parolanızla sisteme giriş yapamıyorsanız şifrenizi uzem@ogu.edu.tr adresine öğrenci numaranızı mail atarak öğrenebilirsiniz.

Ofis telefonundan ulaşılamaması durumunda uzem@ogu.edu.tr adresine e-mail atılması halinde mümkün olan en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.


Enformatik Bölümü ile yürütülen dersler;

Diğer bölüm öğrencileri ise; http://esogudys.ogu.edu.tr/platindys/login/index.php adresinden giriş yapacaklardır.

ESOGÜ DYS girişe ulaşmak için link: http://esogudys.ogu.edu.tr/platindys/login/index.php

Öğrenciler için ESOGÜ DYS yardım linki: https://enformatik.ogu.edu.tr/Sayfa/Index/40/ogrenciler

Öğretim Üyeleri ve Araştırma Görevlileri için ESOGÜ DYS yardım linki: https://enformatik.ogu.edu.tr/Sayfa/Index/39/ogretim-uyeleri-ve-arastirma-gorevlileri

Daha geniş bilgi için Üniversitemiz Enformatik Bölümü ile enformatik@ogu.edu.tr e-posta adresi üzerinden iletişim kurulabilir. 

Eğer kullanıcı adı ve parolanızla sisteme giriş yapamıyorsanız şifrenizi destek@ogu.edu.tr adresine öğrenci numaranızı mail atarak öğrenebilirsiniz.